Iphone geçmişi görme

Safaride silinen geçmişi görme yada kaydetme?

Apple Footer

Etkinlik kontrolleri sayfasında, "Chrome tarama geçmişi ile Google hizmetlerini kullanan web siteleri ve uygulamalardaki etkinliği ekle" seçeneğinin yanındaki kutuyu da işaretleyebilirsiniz. Bu kutu işaretlendiğinde, cihazınızdaki etkinliğin kaydedilip kaydedilmeyeceğini kontrol edebilirsiniz. Aramalarınız ve ziyaret ettiğiniz siteler tarayıcınıza veya Google Araç Çubuğu'na da depolanabilir. To get the latest tips, tricks, and how-to's, subscribe to our YouTube Channel. Nexus Yardım Yardım Merkezi Nexus.

• Mac için Safari: Safari tarihçenizi kullanarak web sayfalarını yeniden ziyaret etme?
  • keylogger kaldırma programı türkçe.
  • Arama geçmişini görüntüleme veya silme;
  • Arama etkinliğinizi görme ve kontrol etme!
  • iPhone ve iPad’de (Safari) internet gezinme tarihi ve sık kullanılanlar rehberi.
  • Ä°phone Konum GeçmiÅŸ Tarihi Görüntüleme.
  • Safaride silinen geçmişi görme yada kaydetme? » Sayfa 1 - 1.

Gizlilik Politikası Hizmet Şartları. Nexus Yardım forumu Forum.

iPhone Safari Geçmişe Bakma

Arama etkinliğinizi görme ve kontrol etme Web ve Uygulama Etkinliği açıksa aramalarınız ve diğer Google hizmetlerindeki etkinliğiniz, daha iyi arama sonuçları ve öneriler alabilmeniz için Google Hesabınıza kaydedilir. Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma iPhone veya iPad'inizde Etkinlik kontrolleri sayfasını ziyaret edin. Google Hesabınızda oturum açmanız istenebilir. Web ve Uygulama Etkinliği 'ni açın veya kapatın.

YouTube uygulaması

Geçerli sayfada veya sekmede ziyaret ettiğiniz sayfaları görme: Araç açık olduğu tüm Mac bilgisayarlarınızda ve iOS aygıtlarınızda tarama tarihçesinin aynı . Geçmişte aradığınız belirli bir videoyu bulmaya çalışıyorsanız arama geçmişi yardımcı olabilir. YouTube arama geçmişiniz sayesinde YouTube'daki geçmiş.

Anahtarı açık konumuna getirirseniz "Chrome tarama geçmişi ile Google hizmetlerini kullanan web siteleri ve uygulamalardaki etkinliği ekle" seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyebilirsiniz. Hesabınızda oturum açıkken yaptığınız her aramanın tüm cihazlarda hesabınızın arama geçmişinde görüneceğini unutmayın.

Mobil site

Arada sırada Safari geçmişinizi temizlemek iOS aygıtınızın daha rahat ve stabil çalışmasını sağlar. Karais 28 Mayıs Mesaj: Glitchy Centipat 17 Ağustos Clear your removal history on YouTube. Hesabım 'ı ziyaret ederek aramalarınızı ve göz atma etkinliğinizi bulabilir ve silebilirsiniz. Hesabınızda oturum açıkken yaptığınız her aramanın tüm cihazlarda hesabınızın arama geçmişinde görüneceğini unutmayın.

Hesabınızda oturumunuz açıkken aşağıdaki adımları uygulayarak arama geçmişinizden tek tek arama girişi silebilirsiniz:. İzleme geçmişi , önerilen içerikleri kaldırma ve önerilerinizi iyileştirme hakkında daha fazla bilgi edinmek için diğer makalelerimize göz atın. Arama geçmişini görüntüleme veya silme Geçmişte aradığınız belirli bir videoyu bulmaya çalışıyorsanız arama geçmişi yardımcı olabilir.

Clear your removal history on YouTube. YouTube'dan en iyi şekilde yararlanmak için YouTube Yardım kanalına abone olun. YouTube uygulamasında arama geçmişinize aşağıdaki talimatları uygulayarak erişebilirsiniz.

• casus cihaz bulucu.
  • Web ve Uygulama Etkinliği'ni açma veya kapatma.
  • facebook şifresi kırma programı ücretsiz indir.
  • Arama etkinliğinizi görme ve kontrol etme - iPhone ve iPad - Nexus Yardım.
  • iphone konum geçmiÅŸi görüntüleme | Sistem ve AÄŸ Uzmanlığı - Adem OCUT.
  • iphone 6 Plus servis takip.

Ordaki kitap işaretine basıp geçmişe tıkla. Katılım 23 Ağustos Mesajlar 37 Beğeni Mesaj yazmak için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Technopat'ın İOS uygulamasında Sosyal var mı? Karais 28 Mayıs Mesaj: Iphone 3gs safari ve gamecenter açılmıyor eyrasa 12 Eylül Mesaj: Monitöre görüntü gelmeme sorunu Furkan 29 dakika önce Mesaj: Aliexpress kargoyu eve getirir mi? Ahmet fatih yıldırım 36 dakika önce Mesaj: Apex qreand 38 dakika önce Mesaj:

mSpy nedir?

mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

Nasıl çalışıyor?

Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

Messenger uygulamalarını takip edin

Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

Bizimle 7/24 iletişime geçin

Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Verilerinizi saklayın

Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

Birden fazla cihazı takip edin

Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

mSpy ile takip edin

24/7

7/24 küresel müşteri hizmetleri

mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

95%

Müşteri memnuniyeti %95

Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

mSpy müşterileri memnun ediyor

• mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

• mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

• Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

• Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

• Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

Endorsements

Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

Next Web